Lider Kadromuz...


Halil İbrahim KARAYILDIRIM
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
KGK Bağımsız Denetçi
halil.karayildirim@hkmalidanismanlik.com

Lisans eğitimini İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde, Lisansüstü eğitimini Marmara Üniversitesinin Muhasebe Denetimi alanında tamamlamıştır. Crowe Horwath, Ernst&Young gibi uluslararası denetim firmalarında denetçi ve kıdemli denetçi olarak görev almış, özel eğitim kurumlarında eğitmenlik görevini üstlenmiş, Vergi ve Denetim Müdürlüğü yapmıştır. Mali işlemlere hakim olmakla birlikte uzmanlık alanı Bağımsız Denetim, Vergi Danışmanlığı, Eğitim, İç kontrol sistem kurulumu ve İç denetimdir. Mesleki alanda bir çok seminere konuşmacı olarak katılmış ve mesleki yayınlar yayımlamıştır. Sahip olduğu tecrübeyle birlikte SMMM belgesi, SPK ve KGK Bağımsız Denetim Lisansına sahiptir.


Semra SİVİL EKİTAŞ
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
semra.ekitas@hkmalidanismanlik.com

Lisans eğitimini İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde tamamlamıştır. Crowe Horwath, TMF gibi uluslararası firmalarda denetim ve danışmanlık yapmıştır. Enerji ve Elektrik, Telekomünikasyon, Otomotiv ve hizmet sektörü başta olmak üzere birçok sektörde görev almıştır. Mali işlemlere hâkim olmakla birlikte uzmanlık alanı Denetim, Danışmanlık ve Finansal Raporlamadır.


İbrahim ÇİMEN
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
İnegöl Bölge Sorumlusu ibrahim.cimen@hkmalidanismanlik.com

Lisans eğitimini İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde, Lisansüstü eğitimini Okan Üniversitesinin İşletme alanında tamamlamıştır. Finans sektöründe bankacılık ve kurumsal firmalarda raporlama görevlerinde bulunmuştur. Mali işlemlere hakim olmakla birlikte uzmanlık alanı Muhasebe, Finans, Bankacılık ve Finansal Raporlamadır.


Emre ÖZÇELİK
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
Bursa Bölge Sorumlusu
emre.ozcelik@hkmalidanismanlik.com

Lisans eğitimini İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde tamamlamıştır. Mali müşavirlik ofislerinde ve bilişim sektöründe çalışmıştır. Mali işlemlere hakim olmakla birlikte uzmanlık alanı Muhasebe, Bilişim, Muhasebe Bilgi Sistem Kurulumu, Veri Güvenliği, Veri Depolama, Veri Aktarma, Ağ Topolojisi, Ağ Kurulumu ve Ağ ip yapılandırmasıdır.

Copyright © 2016 www.hkmalidanismanlik.com Her hakkı saklıdır.